Servisní technik – montážník.

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který zastupuje na českém trhu prémiovou rakouskou firmu, zabývající se výrobou oken, dveří a podlah, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik – montážník.

Náplň práce:
• příprava zakázek pro montáž
• příprava a zajištění montážního materiálu
• zajištění záručního a pozáručního servisu
• vedení skladu

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• firemní vůz
• mobilní telefon
• odpovídající platové ohodnocení
• místo výkonu práce: Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Společnost zabývající se výrobou oken, dveří a podlah.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• praxe a vyučení v oboru truhlář
• ŘP skupiny B
• znalost NJ výhodou
• ochotu, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2684653  Datum zveřejnění: 10.8.2016