Manager technické kontroly

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s dlouholetou tradicí v oblasti Rapid Prototypingu - vývoji a výrobě prototypů v oblasti automobilového průmyslu a ostatních odvětví průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manager technické kontroly

Náplň práce:
• výstupní a průběžná kontrola výrobků
• práce s měřícím zařízením (CMM)
• zpracování kontrolní dokumentace
• spolupráce s ostatními odděleními ve firmě
• komunikace se zákazníky
• řešení reklamací

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zajímavou práci v moderní rostoucí firmě, která pracuje s moderními technologiemi
• možnost rozvíjet se v oblasti realizace RAPID PROTOTYPING
• motivační ohodnocení v závislosti na výsledcích
• možnost kariérního růstu ve firmě a vzdělávání v oboru
• flexibilní pracovní dobu
• vlastní organizaci práce
• nabízíme prostředí progresivní rodinné firmy
• místo výkonu práce: Ondřejov - Praha východ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost s dlouholetou tradicí v oblasti Rapid Prototypingu - vývoji a výrobě prototypů v oblasti automobilového průmyslu a ostatních odvětví průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• vzdělání ve strojírenském oboru (znalost měřících postupů)
• praxe není podmínkou - i pro absolventy
• nadšení pro obor
• chuť a ochota se učit
• preciznost, smysl pro detail a čestnost
• komunikativnost a schopnost vysvětlovat
• cizí jazyk není podmínkou
• PC - znalost Office nutná, CAD případně naučíme
• orientace v technické dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2698534  Datum zveřejnění: 22.8.2016