Servisní technik ČR

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dodávkou technologií pro vstřikování plastů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik ČR

Náplň práce:
• instalace a servis automatizovaných pracovišť, vstřikovacích lisů na plasty a průmyslových lineárních robotů
• jejich zavádění do výroby
• nastavení technologie a preventivní údržba (mechanická, elektrická, přehrávání SW – upravování parametrů řídícího programu)
• záruční, pozáruční, mechanické i elektrické opravy
• péče o regionální zákazníky
• technologická podpora obchodníků
• výjezdy k zákazníkům, dle potřeby záskok za kolegu v jiném regionu

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
• zkušenost se servisem automatizovaných pracovišť a pracovních strojů – výhodo
• zkušenost s údržbou vstřikolisů – velkou výhodou
• vyhláška 50/1978 Sb. min. §6
• řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič
• znalost AJ na komunikativní úrovni (čtení technické dokumentace + odborné školení v zah.) – výhodou
• znalost problematiky technologie vstřikování – výhodou
• více než uživatelskou znalost PC (IP, nastavení sítě, práce s daty apod.)
• časovou flexibilitu
• komunikativnost, příjemné vystupování

Nabízíme:
• práce na plný úvazek na HPP
• motivační platové ohodnocení (fix + prémie)
• zaškolení a průběžné vzdělávání
• mobilní telefon, služební automobil i pro soukromé účely, notebook
• 5 týdnů dovolené
• diety v průběhu výjezdů (hrazené ubyt. a stravování)
• příspěvek na stravování
• po zapracování možnost připojištění
• pozice v Olomouci vhodná i pro absolventy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, která se zabývá dodávkou technologií pro vstřikování plastů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2700631  Datum zveřejnění: 23.8.2016