Servisní technik chladicích a klimatizačních systémů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na servis klimatizačních a chladicích systémů instalovaných převážně na kolejových vozidlech, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik chladicích a klimatizačních systémů
Požadavky:
• Vzdělání (elektro, chlazení apod.)
• Praxe velkou výhodou
• Elektro zkouška minimálně § 50 vyhláška 6
• Řidičský průkaz skupiny B
• Samostatnost, zodpovědnost a komunikativnost
• Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
• Znalost chladicích/klimatizačních systémů - výhodou
• Certifikace na F-plyny - výhodou

Náplň práce:
• Montáž a servis chladicích a klimatizačních zařízení instalovaných převážně na kolejových vozidlech
• Samostatné plánování, rozhodování a zodpovědnost za provedenou práci
• Řádné a včasné zpracovávání podkladů o provedené práci
• Komunikace s klienty

Nabídka:
• Různorodou a perspektivní práci
• Odborné zaškolení v oboru chladírenství (v případě potřeby)
• Špičkové vybavení pro výkon práce
• Přátelský pracovní kolektiv
• Plat 26 000 Kč hrubého, po zapracování zvýšení
• Možnosti dalšího vzdělávání
• Místo výkonu práce: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2704825  Datum zveřejnění: 25.8.2016