Projektant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• Projektování průmyslových staveb se zaměřením na energetiku (navrhování nových energetických bloků i rekonstrukce či modernizace stávajících)
• Zpracovávání různých stupňů projektové dokumentace (studie, dokumentace pro územní řízení, stavební povolení, dokumentace pro provádění stavby)
• Přímá spolupráce a koordinace díla s ostatními stavebními profesemi, dále projektanty části strojní, části elektro i systémů řízení
• Úzký kontakt s výstavbou/realizací díla

Požadujeme:

• VŠ stavební se zaměřením na zpracovávání stavebně-architektonické části, případně na navrhování ocelových konstrukcí
• praxe v oboru a autorizace ČKAIT výhodou
• práce s Autocadem na profesionální úrovni
• Angličtina na komunikativní úrovni
• týmový hráč, schopnost pracovat samostatně
• kreativita, rychlost a bezchybná práce
• řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:

• Dlouhodobý rozvoj a vzdělávací programy
• Týden dovolené navíc nad rámec zákona
• Další zaměstnanecké benefity
• Místo výkonu práce: Praha

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro našeho klienta, projektovou a inženýrskou organizaci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektana.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2705605  Datum zveřejnění: 26.8.2016