Zámečník – montér

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která provádí technologické montáže zejména montáže výrobních linek pro průmysl výroby stavebních hmot a úpravy surovin, hledáme vhodného kandidáta na pozici Zámečník – montér

NÁPLŇ PRÁCE:
• Výroba ocelových konstrukcí
• Montáže technických konstrukcí po celé ČR, částečně i SR
• Svařování elektrodou, plynem a TIG
• Obsluha běžné dílenské techniky (frézy, brusky, vrtačky)

POŽADUJEME:
• Min. vyučení, v oboru Zámečník – výhodou
• Praxe na obdobné pozici – výhodou
• Svářečský kurz (TIG, MAG) - velkou výhodou
• Zkušenost s prací s kovovými materiály
• ŘP sk. B
• Časovou flexibilitu
• Ochotu cestovat
• Samostatnost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům

NABÍZÍME:
• Práci na HPP případně na IČO ve stabilní české firmě s 23-letou tradicí na trhu
• Slušné finanční ohodnocení dle zkušeností
• 13. plat
• Diety a proplácení nákladů v rámci výjezdů (v zahraničí v cizí měně)
• Proplácení svátků a víkendů
• Flexibilní pracovní doba – dle domluvy
• V případě práce v Brně možnost ubytování přímo v sídle společnosti
• Možnost získání pozice vedoucího montéra
• Prostředí menší rodinné firmy zaručuje férové jednání a přátelský kolektiv
• Individuální přístup

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, která provádí technologické montáže zejména montáže výrobních linek pro průmysl výroby stavebních hmot a úpravy surovin.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2706667  Datum zveřejnění: 29.8.2016