Java, J2EE Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní společnost s Java vývojovým týmem v Praze, hledáme kandidáty do Graduate programu na pozici Java, J2EE Developer. Vhodné pro čerstvé absolventy. Pro zájemce je připraven 4 letý program s nadstandardním navyšováním mzdy.

Náplň práce:
• vývoj webových J2EE aplikací v pražském týmu spolu se senior Javisty, kteří tě povedou a od kterých se lze mnoho přiučit
• spolupráce na finančních IT projektech pro zahraniční i domácí klientelu
• Development jak GUI tak core částí aplikací
• moderní technologie

Požadujeme:
• znalost Java a zálibu v programování
• určitá praxe s J2EE vítána
• angličtinu na komunikativní úrovni
• VŠ

Nabízíme:
• 4 letý Graduate program. Nástupní plat až 40.000,- s progresivním růstem mzdy
• pružná pracovní doba
• možnost práce z domova
• stabilní zázemí
• skvělý tým a bezproblémové prostředí
• výkonný notebook
• aktivní používání angličtiny, včetně jednou týdně firemní kurzy s rodilým mluvčím
• velice slušné ohodnocení (pravidelné navyšování mzdy, bonusy)
• škálu zaměstnaneckých výhod - příspěvek do penzijního fondu, stravenky, 5 týdnů dovolené, notebook, sick days, benefit plus program na sport a kulturu
• vzdělávací kurzy u externího dodavatele IT školení
• firemní akce i v zahraničí
• moderní kanceláře na Praze 8, přímo na metru Křižíkova

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2709218  Datum zveřejnění: 31.8.2016