Obchodní asistent/-ka – logista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnosti, která působí na trhu již více jak 13 let jako spolehlivý
dodavatel moderních telekomunikačních technologií, s vlastními
kancelářemi v ČR, na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku, hledáme nového kolegu na pozici Obchodní asistent/-ka – logista

Náplň práce:
• Práce v informačním systému ABRA G4 v rozsahu LOGISTA
• Přijímání a zpracování objednávek a denní komunikace se zákazníky
• Objednávání zboží u tuzemských a zahraničních dodavatelů
• Skladová evidence zboží, příprava podkladů pro expedici zboží, zajištění dopravy
• Vystavování faktur vydaných a jiných účetních dokladů
• Zápis faktur přijatých – kontrola věcné a formální správnosti faktur
• Platební příkazy, bankovní výpisy, kontrola plateb, urgence neplatičů
• Řešení reklamací
• Správa pokladny
• Správa obchodní korespondence, firemních smluv a dokumentace
• Vyhotovování výkazů Intrastat, EKO-KOM a jiných reportů
• Aktivní spolupráce s obchodním a účetním oddělením
• Zajišťování dalších činností pro plynulý a efektivní chod kanceláře

Požadujeme:
• Dokončené minimálně středoškolské vzdělání
• Praxe na obdobné pozici
• Znalost práce v ekonomickém informačním systému (ERP)
• Velmi dobrá znalost anglického jazyka pro komunikaci se zahraničními dodavateli
• Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Excel, Word, Outlook, Internet)
• Dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost a pečlivost
• Flexibilitu, pozitivní přístup a vstřícnost, schopnost samostatné práce
• Odolnost vůči stresu a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:
• Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
• Příjemné pracovní prostředí
• Práce v profesionálním týmu a prostor pro seberealizaci
• Atraktivní odměňování dle výsledků
• Možnosti dalšího vzdělávání a profesního růstu
• Stravenky
• Kurzy anglického jazyka
• Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce - centrála – Vestec u Prahy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s fotografií na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnosti, která působí na trhu již více jak 13 let jako spolehlivý
dodavatel moderních telekomunikačních technologií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2709576  Datum zveřejnění: 31.8.2016