IT Technik Junior

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje komplexní řešení v oblasti správy síti (outsoursing), prodej a servis HW a SW, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici IT Technik Junior

Požadujeme
• dobré komunikační schopnosti a vstřícné jednání
• schopnost a ochotu rychle se učit
• schopnost analyzovat problémy a požadavky zákazníků
• samostatnost, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost
• znalost OS Windows a aplikací MS Office
• znalost mobilní techniky - tablety, telefony
• základní znalost počítačových sítí
• všeobecný přehled v IT
• pasivní znalost AJ

Výhodou
• zkušenost se správu serverů na platformě Windows
• zkušenosti s IP telefonií
• zkušenost s FW
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
• 4 týdny dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění
• možnost zapůjčení automobilu i pro soukromé účely
• mobilní telefon, notebook
• stravenky
• zajímavou a různorodou práci
• firemní zázemí
• možnost dalšího vzdělávání v oblasti IS/IT
• možnost osobního i profesního růstu
• část benefitů k platu podle výkonu
• práci na plný úvazek
• nástup ihned
• místo výkonu práce: Praha 5

Náplň práce
• zodpovědnost za řešení uživatelských problémů
• uživatelská podpora koncových uživatelů
• instalace HW a SW vybavení
• diagnostika HW, SW problémů a jejich řešení
• zajištění provozu sítě a ICT systémů

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která poskytuje komplexní řešení v oblasti správy síti (outsoursing), prodej a servis HW a SW.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2709584  Datum zveřejnění: 31.8.2016