Telefonický konzultant pro oblast zdravotnictví.

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Mělník
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem softwaru a prodejem a servisem výpočetní techniky pro zdravotnictví, hledáme do týmu pracovníků call centra nové kolegy na pozici:Telefonický konzultant pro oblast zdravotnictví.

Náplň práce:
• Komunikace s klinickými laboratořemi,
• Konzultace výsledků klinických vyšetření s lékaři
• Komunikace s pacienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Odpovídající ohodnocení odvedené práce
• Zázemí dynamické společnosti
• Zajímavou a perspektivní práci v mladém kolektivu
• Týden dovolené navíc
• Příjemné pracovní prostředí v klidných prostorech
• Zaměstnanecké výhody (školení, stravenky, penzijní připojištění, mobilní telefon, ….)
• Nástup možný ihned
• Plat: 26 000 Kč
• Místo výkonu práce: Mělník

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz a do předmětu zprávy uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost zabývající se vývojem softwaru a prodejem a servisem výpočetní techniky pro zdravotnictví.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Střední zdravotnické vzdělání (možno i absolvent) - podmínkou
• Znalost práce na PC
• Komunikativnost
• Časovou flexibilitu (dvousměnný provoz)
• Spolehlivost a samostatnost
• Hledáme též pracovníky se znalostí slovenského jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2716582   Datum zveřejnění: 8.9.2016