Client Service Analyst – Obchodník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, zabývající se marketingovým výzkumem a poradenstvím, hledáme Client Service Analyst – Obchodník

Náplň práce:
• řešení požadavků klientů a pravidelná komunikaci s klienty na denní bázi
• identifikace a analýza potřeby klientů a následná prezentace doporučených řešení
• hledání prodejních příležitostí u nových modulů a dalších doplňkových služeb stávajícím klientům
• zodpovědnost za plnění budgetu u svěřeného portfolia svých klientů
• školení nových uživatelů CRM systému
• příprava reportů pro klienty
• příprava fakturačních podkladů a zodpovědnost za vedení smluv
• možnost spolupráce na mezinárodních projektech (Adriatický region)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• odpovídající platové ohodnocení
• smlouva na dobu určitou na 1 rok, poté na dobu neurčitou
• zázemí mezinárodní společnosti
• zaškolení a rozvoj kariéry s možností dalšího vzdělávání
• služební mobil
• flexibilní pracovní doba (pevná část pracovního dne mezi 9-15 hod)
• benefity: 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenky, roční bonus, penzijní připojištění (ve výši 3% z hrubého příjmu za předpokladu, že zaměstnanec spoří 1%)
• očekávaný hrubý měsíční příjem v závislosti na zkušenostech/znalostech: 35000-50000 Kč + roční bonus (10-15% z ročního hrubého příjmu)
• místo výkonu práce Praha
• termín nástupu - říjen 2016

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost zabývající se marketingovým výzkumem a poradenstvím.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Pokročilé znalosti MS Office – zejména Excel (kontingenční tabulky, základy Makra) a MS Powerpoint, Access
• Znalost SQL výhodou
• Výborné interpersonální a komunikační dovednosti
• Prezentační a prodejní dovednosti
• Komunikativní znalost AJ (min.B1)
• Analytické a logické myšlení
• Pečlivost a zodpovědnost
• Znalost oboru farmacie výhodou nikoliv podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2726130  Datum zveřejnění: 15.9.2016