ICT administrátor serverů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, evropskou společnost, která se zabývá vývojem a výrobou produktů z oblasti ICT a fyzické bezpečnosti, hledáme kandidáty na pozici ICT administrátor serverů.

Náplň práce:
• Správa a údržba serverů, databází a infrastruktury
• Podpora uživatelů (i v anglickém jazyce) na službě Hotline
• Spolupráce na instalaci, údržbě a rozvoji interních systémů
• Později odpovědnost za část ICT služeb

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí prosperující a stabilní české firmy s unikátní firemní kulturou
• Pracovní úkoly budete moci řešit po svém (hodnotíme výsledek)
• Osobní růst
• Tým mladých lidí a otevřená komunikace
• Motivující odměňování na základě vlastního i týmového výkonu
• Sladění pracovního a soukromého života
• Zázemí pro sportovce (sídlo u cyklostezky) a dětský koutek pro děti našich zaměstnanců
• Místo výkonu práce: Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Evropská společnost, která se zabývá vývojem a výrobou produktů z oblasti ICT a fyzické bezpečnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• VŠ technického směru nebo SŠ s několikaletou praxí
• Znalosti správy a údržby MS serverů (Active Directory, SQL Server, Exchange)
• Znalosti konfigurace sítě a jejich prvků
• Ochotu učit se a dále se vzdělávat
• Angličtinu slovem i písmem (podpora zahraničních zaměstnanců)
• Samostatnost, kreativitu a odpovědnost
• Schopnost udržovat pořádek v datech a dokumentovat svou práci
• Výhodou znalosti Linuxu, monitoringu (Centreon), zabezpečení (Fortigate), základů jazyka SQL

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2732226  Datum zveřejnění: 21.9.2016