Procesní inženýr / výrobní technolog

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi největší dodavatele komponentů pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta na pozici Procesní inženýr/ výrobní technolog.
Náplň práce:
• Příprava, plánování a zavádění nových projektů do sériové výroby
• Odpovědnost za tvorbu a dodržování technologických postupů a zajišťování nářadí a přípravků
• Odpovědnost za plánování nových linek a zařízení, přímá komunikace a kontakt s dodavateli
• Přímá odpovědnost za výsledky svěřených linek (kvalita, produktivita, …)
• Optimalizace zavedených výrobních procesů
• Podpora výroby
• Spolupráce a přímá konkurence s partnerskými závody THK a kontakt se zákazníky

Požadujeme:
• VŠ vzdělání strojírenského směru (obor technologie, konstrukce), příp. SŠ vzdělání technického směru + 3 let praxe na obdobné pozici
• Odborné znalosti z oblasti technologie
• Znalost anglického jazyka vítána
• Zkušenosti z výrobního prostředí, nejlépe v automobilovém průmyslu
• Znalost práce na PC (MS Office, AutoCad)
• Ochota zvyšování kvalifikace
• Flexibilita, schopnost zátěže, samostatnost

Nabízíme:
• Zázemí nadnárodní společnosti
• Odpovídající finanční ohodnocení
• 1 týden dovolené navíc
• Příspěvek na penzijní pojištění
• Odborné vzdělávání
• Cafeteria a další benefity dle Kolektivní smlouvy
• Místo výkonu práce: Dačice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, která patří mezi největší dodavatele komponentů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2733059  Datum zveřejnění: 22.9.2016