Projektant/Vedoucí projektantů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• Projektování a zpracovávání dokumentace v oblasti silniční výstavby

Požadujeme:

• VŠ stavebního směru (obor konstrukce a doprava, specializace mosty, silnice, kolejové stavby, geotechnika
• Němčina slovem i písmem (úroveň min. B2), angličtina a další jazyky výhodou
• Praxe na pozici projektanta min. 2 roky, na vedoucího projektanta 2 – 10 let v oboru projekce
• Autorizace ČKAIT výhodou
• Zkušenosti se systémem AutoCad 2D, 3D výhodou
• Další znalosti práce se SW pro geotechniku, silniční a kolejové stavby, statiku, dynamiku apod.
• Samostatnost
• Zkušenosti s akviziční činností vítány
• Zkušenosti se zahraničními projekty, spolupráce se zahraničními firmami výhodou

Nabízíme:

• Zázemí úspěšné, rostoucí a inovativní společnosti
• Možnost vzdělávání
• Možnost získat mezinárodní zkušenosti (projekty po celém světe)
• Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro našeho klienta, společnost zabývající se projektováním objektů a zařízení pro činnost prováděnou hornickým způsobem, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant/Vedoucí projektantů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pojďte se podílet na výrobě, rozvoji a propagaci webů zákazníků i interních projektů.
Pro našeho klienta, společnost, která se působí v oblasti software, datových služeb a reklamy hledáme vhodné kandidáty na pozici Webmaster / projektový koordinátor.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 2735178   Datum zveřejnění: 23.9.2016