Administratívny pracovník s nemeckým jazykom - Bratislava

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

• Vytváranie, modifikácia zmlúv pre Nemeckého klienta
• Vystavovanie zákazníckych faktúr a dobropisov
• Spracovanie master-data (kmeňových údajov) a paušálnych zmlúv
• Sledovanie kvality spracovaných dokumentov
• Kontrola dokumentov na základe pravidiel spoločnosti
• Aktívna komunikácia v nemeckom jazyku

Požadujeme:

• Znalosť nemeckého a anglického jazyka min. na intermediate úrovni
• Zameranie na detail
• Proaktivita, zodpovednosť
• Tímový hráč
• Záujem učiť sa nové veci
• Spoľahlivosť, komunikatívnosť a lojálnosť

Ponúkame:

• Časovú flexibilitu
• Medzinárodné a moderné pracovné prostredie
• Zaujímavý balíček benefitov a bonusov
• Spoločenské a športové akcie na pravidelnej báze
• Neformálne prostredie a priateľskí kolegovia
• Školenia v rozličných oblastiach
• Postup na základe výkonu/kompetencií – založené na transparentnom hodnotení
• Možnosti koučingu a mentoringu
• Miesto výkonu práce: Bratislava

Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis na emailovú adresu predvyber@predvyber.cz . Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú splňovať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete len telefonický pohovor!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pre nášho klienta, ktorý je svetovou špičkou v poskytovaní kompletných a inovatívnych riešení v rámci montáží, servisu a modernizácií výťahov, eskalátorov a automatických dverí, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Administratívny pracovník s nemeckým jazykom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Jsme společnost zabývajíci se vyhledávaním kandidátov, pracovný portál, personálné poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 2762915   Datum zveřejnění: 12.10.2016