Obchodní zástupce - tachografy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta firmu, která je 20 let partnerem jedničky na evropském trhu s tachografy používanými v automobilové dopravě (analogové a digitální) hledáme: Obchodní zástupce – tachografy.

Požadujeme:
• Vzdělání: SŠ
• Praxe: na pozici úspěšného obchodního zástupce min. 1 rok
• Jazyky: anglický nebo německý – výhodou nikoliv podmínkou

Náplň práce:
• prezentace produktů zákazníkům a poradenství
• prodej produktů a služeb
• osobní jednání, pravidelný kontakt se současnými zákazníky (k dispozici databáze potenciálních zákazníků)
• akvizice nových (90% práce v terénu, 10% kancelář)
• typickým klientem spediční firma (tachografy) či výrobní společnost (dodáváme teplotní snímače)

Nabízíme:
• Práce HPP – 1. smlouva na 1 rok, dále na dobu neurčitou, fix + provize (podíl na vlastním zisku 5%)
• benefity - home office, mobil, PC, auto, stravenky,
• slevy na činnosti zajišťované firmou
• nátup dle dohody
• Místo výkonu práce:
(oblasti - variantně)
o Jihočeský kraj + Vysočina
o Plzeňský + Karlovarský kraj
o Středočeský kraj
o Liberecký, Královéhradecký+Pardubický

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pojďte se podílet na výrobě, rozvoji a propagaci webů zákazníků i interních projektů.
Pro našeho klienta, společnost, která se působí v oblasti software, datových služeb a reklamy hledáme vhodné kandidáty na pozici Webmaster / projektový koordinátor.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2