Programátor specialista - Microsoft .NET

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta společnost, zabývající se vývojem internetových a intranetových aplikací, hledáme vhodné kandidáty na pozici Programátor specialista - Microsoft .NET

Požadujeme:
• SŠ (VŠ) vzdělání
• analytické myšlení
• vývoj aplikací na platformě Microsoft .NET (C#, VS 2015, TFS)
• Spolupráce především na vývoji:
o třívrstvá architektura
o mobilní aplikace pro zdravotnictví a další odvětví
• schopnost popsat požadavky na řešení, navrhnout efektivní řešení
• znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace
• orientaci v datovém modelování
• zkušenosti se samostatnou či týmovou prací na projektech na bází SQL výhodou

Náplň práce:
• vývoj internetových aplikací a intranetových aplikací
• týmová práce na rozsáhlých projektech

Nabízíme:
• práci v mladém, zajímavém kolektivu
• zkušenost a zázemí kvalitní společnosti
• možnost účastnit se významných, mezinárodních, projektů
• zvyšování kvalifikace formou externí a interních školení
• odpovídající platové ohodnocení
• pružnou pracovní dobu
• stravenky
• 5 týdnů dovolené
• sportovní a společenské akce
• příjemné pracovní prostředí
• termín nástupu: ihned
• místo práce: Mělník

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost zabývající se vývojem internetových a intranetových aplikací.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2779288  Datum zveřejnění: 24.10.2016