Obchodník Jižní Čechy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící od roku 1997 na českém trhu v oboru gastronomie, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodník Jižní Čechy.

Náplň práce:
• Péče o stálé zákazníky
• Akvizice nových klientů
• Vedení obchodního jednání se zákazníky z oboru HORECA
• Dodržování minimálního počtu obchodních schůzek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• práci na HPP
• K dispozici služební automobil, mobilní telefon a tablet
• Vzdělávací služební cesty (Londýn)
• Kariérní růst a spolupodílení se na rozvoji společnosti
• Místo výkonu práce: Jihočeský kraj

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Společnost působící v gastronomii.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Úplné střední vzdělání, maturita výhodou
• Praxe v oboru výhodou
• Anglický jazyk - komunikace se zákazníkem
• Komunikativnost, časová flexibilita
• Zájem o gastronomii a potraviny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2779950  Datum zveřejnění: 3.1.2017