Advokátní koncipient/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, renomovanou advokátní kancelář, která působí na trhu již od roku 2005 a poskytuje komplexní právní poradenství všem, kdo podnikají v ČR, a to v českém, německém a anglickém jazyce, hledáme v hodné kandidáty na pozici Advokátní koncipient.

Náplň práce:
• Zpracování pestré právní agendy z mnoha oblastí práva
• Tvorba právních analýz
• Tvorba a kontrola právních dokumentů
• Komunikace s tuzemskými a zahraničními klienty
• Zastupování klientů v soudních, rozhodčích i mediačních řízeních

Požadujeme:
• Ukončená právnická fakulta (pozice vhodná i pro absolventy)
• Znalost německého a/nebo anglického jazyka na úrovni B2
• Právnické myšlení
• Chuť k neustálému sebevzdělávání
• Schopnost samostatného uvažování i týmové spolupráce
• Spolehlivý, flexibilní a profesionální přístup k práci

Nabízíme:
• Pestrá práce v profesionální advokátní kanceláři
• Moderní pracovní zázemí v centru Prahy
• Firemní kurzy anglického jazyka
• 5 týdnů dovolené po splnění interních podmínek
• Pravidelná účast na externích i interních právních školeních
• Příspěvek na stravování a sportovní aktivity

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis.
V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právnické činnosti

Renomovaná advokátní kancelář, která působí na trhu již od roku 2005 a poskytuje komplexní právní poradenství všem, kdo podnikají v ČR, a to v českém, německém a anglickém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2780797  Datum zveřejnění: 25.10.2016