.NET vývojář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem, implementací a podporou řešení v oboru dopravní telematiky, telemetrie a logistiky; hledáme vhodného kandidáta na pozici .NET vývojář.

Náplň práce:
• Vývoj, implementace a podpora sw řešení
• Jedná se převážně o webové aplikace, mapové systémy, řešení s využitím dronů, analýza obrazu atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• práci na HPP na dobu neurčitou/ IČO
• flexibilní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• práci na perspektivních a zajímavých projektech
• možnost podílet se na návrhu nových softwarových produktů
• vzdělávání v oboru, kurzy anglického jazyka, certifikační programy
• motivující finanční ohodnocení
• pružná pracovní doba
• home office
• firemní benefity (bonusy/prémie, občerstvení na pracovišti, firemní akce)
• místo výkonu práce: Praha 8, Kobylisy

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která se zabývá vývojem, implementací a podporou řešení v oboru dopravní telematiky, telemetrie a logistiky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• praxe 2 roky na platformě .NET, C# , ASP .NET
• znalost DB, SQL (MSSQL)
• MVC nebo MVVM výhodou
• znalost Devexpress výhodou
• znalost webových technologií (HMTL, CSS, JS) výhodou
• základní znalost AJ
• ochota učit se nové věci, zodpovědnost
• samostatnost, analytické myšlení, schopnost pracovat v týmu, kreativita, logické myšlení
• přátelskou a komunikativní povahu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2780890  Datum zveřejnění: 25.10.2016