Senior Technical Specialist

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost s dlouholetou tradicí, zabývající se poskytováním produktů a služeb v oboru IT infrastruktury a zabezpečením dat, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior Technical Specialist.

Náplň práce
• Správa přidělených informačních systémů a aplikací
• Zajištění běhu a funkčnosti klientských IT systémů
• Příprava a prezentace návrhů klientských řešení
• Zodpovědnost za rozhodování
• Instalace a administrace virtuálních strojů
• Správa a implementace AD a Windows server
• Poradenství, konzultace ve vztahu ke klientům zaměstnavatele

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Mobilní telefon i pro soukromé účely, služební vůz
• Laptop i pro soukromé účely
• Stravenky 100 Kč/den
• 5 týdnů dovolené/rok
• 3 Sick Days/rok
• Roční bonusy dle pracovních výkonů a zisků firmy
• Možnost bezplatných kurzů angličtiny
• Přeplácení přesčasů
• Diety v rámci výjezdů
• Možnost získání odborné certifikace MS
• Teambuildingy
• Možnost Home Office – dle domluvy
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Poskytování produktů a služeb v oboru IT infrastruktury a zabezpečením dat

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• Pokročilou znalost MS prostředí - Exchange; MSSQL; O365; GPO; ADRMS; Rádius;
• Znalost virtualizace (Vmware, Hyper-V)
• Znalost networkingu (routing, firewall, VPN)
• Praxe v oboru 3 – 5 let
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni (technická dokumentace v AJ, maily, jednání s klienty)
• Řidičský průkaz sk. B
• Vzdělání: VŠ/SŠ technického směru - výhodou
• Znalost RouterOS, Juniper, FortiOS, Cisco – výhodou
• Předchozí samostatné vedení přidělených projektů u zákazníků – výhodou
• Odborné certifikace MS – výhodou
• Chuť studovat nové IT technologie
• Časovou flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2784187  Datum zveřejnění: 3.1.2017