Projektový manažer - průmyslová automatizace

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, vývojem a implementací vlastních AGV systémů, a která navázala spolupráci se Škoda Auto, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Projektový manažer - průmyslová automatizace

Náplň práce:
• Příprava projektů v oblasti automatizace interní logistiky – komunikace se zákazníkem, vypracování konceptu řešení, zpracování cenové nabídky, prezentace zákazníkovi, případné úpravy návrhu
• Řízení projektů – příprava projektového týmu, stanovení rozpočtu, termínů, vedení projektové dokumentace
• Průběžné reportování/prezentace stavu projektu vedení společnosti a zákazníkovi (pravidelné porady)
• Úzká kooperace s ostatními odděleními (obchod, servis, IT,…), ale také ostatními společnostmi v rámci skupiny
• Uplatňování vlastních nápadů, kontinuální zlepšování procesů a podílení se významnou částí na rozvoji firmy
• Výsledkem práce je navržený funkční komplexní koncept řešení automatizace u zákazníka, úspěšně zrealizovaný projekt, který je dodán zákazníkovi včas, v nejvyšší možné kvalitě a při stanoveném rozpočtu

Požadujeme:

• Vzdělání nebo odpovídající praxi v technickém oboru
• Praktické zkušenosti v oblasti logistiky, popř. výroby
• Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
• Znalost AJ nebo NJ slovem i písmem na úrovni B2 (středně pokročilé)
• Řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat v rámci ČR i zahraničí
• Pokročilou znalost MS Excel, Word, PowerPoint
• Znalost práce v AutoCAD a čtení technických výkresů
• Proaktivní, zodpovědný a profesionální přístup k práci a k zákazníkům
• Zájem o nové technologie, automotive, logistiku
• Chuť na sobě pracovat a posouvat sebe i celou společnost dlouhodobě kupředu

Nabízíme:
• Práci na projektech, které přímo ovlivní efektivnost, prosperitu a konkurenceschopnost našich zákazníků
• Přátelské a inspirativní pracovní prostředí
• Možnost podílet se na rozvoji společnosti
• Benefity: mobil a NTB i pro soukromé účely, stravenky, zaškolení, průběžná školení
• Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, vývojem a implementací vlastních AGV systémů, technologickými a procesními inovacemi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2784290  Datum zveřejnění: 27.10.2016