Servisní technik zvedacích zařízení - elektro

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící na trhu jeřábů a speciální zdvihací techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik zvedacích zařízení – elektro.
Požadujeme:
• ÚSO, SŠPE obor elektro, vyhl. 50 par. 6
• 3 roky praxe v údržbě nebo servisu strojních nebo elektro zařízení
• orientaci ve výkresové dokumentaci
• znalost problematiky el. pohonů, frekvenčních měničů, regulace a měření, programovatelných automatů
• řidičský průkaz sk. B
• znalost práce na PC (Office, internet)
• praxe v servisu zdvíhacích zařízení (jeřáby, výtahy) – velkou výhodou
• znalost problematiky zdvíhací techniky - výhodou
• znalost technické AJ nebo NJ na komunikativní úrovni – výhodou
• znalost dálkových měřících technik - výhodou
• znalost konstrukčních a projektových IS (Autocad, Solidworks a pod.) – výhodou
• časová flexibilita
• samostatnost, přesnost, důkladnost, spolehlivost, odpovědnost
• zkušenost s pracemi nebo pobytem ve výškách - podmínkou, lékařské potvrzení o způsobilosti – výhodou
• nástup dohodou, ihned – výhodou

Náplň práce:
• prohlídky, revize, servis, údržba a montáže procesních jeřábů a zdvíhacích mechanizmů (ne stavebních a automobilových jeřábů, výtahů a plošin)
• zajišťování servisu po celé ČR (1-2 denní výjezdy)
• vypisování pracovních listů a inspekčních protokolů
• práce s interním informačním systémem
• práce s jistícími prostředky při práci ve výškách
• komunikace s klientem
Nabízíme:
• zajímavou a perspektivní práci na HPP ve stabilní, rostoucí firmě
• odpovídající finanční ohodnocení (fix + os. hodnocení + přesčasy+ bonusy dle zisku firmy)
• služební automobil i pro soukromé účely (s bonusem 500 Km), notebook, telefon
• smlouvu na dobu neurčitou
• pružnou pracovní dobu
• neustálý odborný růst, profesní, kvalifikační a finanční postup
• moderní čisté pracoviště
• závodní stravování a příspěvek na stravování
• krytí nákladů spojených s výjezdy (diety, phm)
• plně hrazené školení v zahraničí
• firemní akce pro zaměstnance
• k dispozici spol. místnost a fitness v zázemí firmy
• místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2784298  Datum zveřejnění: 27.10.2016