Šéfmontér elektro – řídící systémy, MaR

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z předních dodavatelů v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Šéfmontér elektro – řídící systémy, MaR.

Náplň práce:

• Spolupráce na montáži zařízení.
• Vedení a organizace elektro-montážní skupiny.
• Zajištění potřebného elektro montážního materiálu na zakázku.
• Organizace výroby rozváděčů.
• Konfigurace měřicích přístrojů, frekvenčních měničů, atp.
• Signálové testy a oživení zařízení ve spolupráci s programátorem řídicího systému.
• Komunikace s projektovým týmem, dodavateli i zákazníky naší společnosti.

Požadujeme:

• SŠ vzdělání elektrotechnického směru
• Dobrá schopnost práce s projektovou dokumetací
• Organizační schopnosti
• Znalost řídicích systémů a prvků MaR
• Samostatnost, pečlivost a spolehlivost
• Schopnost týmové práce
• Praxe v oboru min. 3 roky
• Platná vyhláška č. 50 - min. §6 nebo vyšší
• Řidičský průkaz sk. B
• Ochota cestovat

Nabízíme:

• Rozmanitou a tvůrčí práci na zajímavých projektech
• Možnost vzdělávání a dalšího osobního růstu
• Zázemí stabilní společnosti s 25ti letou historií
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Řadu firemních benefitů
• Možnost nástupu ihned
• Místo výkonu práce: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost, která je jedním z předních dodavatelů v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2787609  Datum zveřejnění: 30.5.2017