Konstruktér/Konstruktérka s NJ nebo AJ

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, přední světovou firmu s působením ve stavebnictví se specializací vývoje, projekce a výroby hliníkových fasádních systémů, oken a dveří; hledáme vhodné kandidáty na pozici Konstruktér/Konstruktérka s NJ nebo AJ lehkých obvodových plášťů.

Požadujeme:
• vysokoškolské vzdělání stavebního zaměření, konstrukce
• aktivní znalost německého (alternativně anglického) jazyka, slovem i písmem
• min. 1 rok praxe v projektování stavebních konstrukcí
• aktivní znalost práce s AutoCAD-programy
• ovládání MS Office
• odborná terminologie v NJ (AJ) v oblasti stavebnictví vítána
• komunikativnost

Náplň práce:
• technická podpora obchodního oddělení
• vypracování nabídek a návrhů řešení, plánů a skic a odhadů nákladů konstrukcí
• tvorba cenových nabídek
• technické konzultace po telefonu se zákazníky a technickým oddělením v Německu
• řešení a projektování nesystémových konstrukčních detailů v AutoCAD
• výpočty statiky a tepla
• účast na interních i externích školeních

Nabízíme:
• práci na zajímavých českých i zahraničních objektech
• získání nových zkušeností a odbornosti
• odpovídající ohodnocení
• jazykové i technické vzdělávání
• firemní benefity, stravenky, 1 týden dovolené navíc
• příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Přední světovou firmu s působením ve stavebnictví se specializací vývoje, projekce a výroby hliníkových fasádních systémů, oken a dveří.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2789486  Datum zveřejnění: 1.11.2016