Servisní technik chladících zařízení (klimatizace)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
• Opravy a servis chladicích a klimatizačních zařízení
• Další doplňující práce jako revize

Požadavky
• Vyučení v oboru chlazení
• Znalost oboru
• Vyhláška č. 50
• Svářečský průkaz
• Řidičský průkaz sk. B
• Spolehlivost, zodpovědnost
• Flexibilita
• Fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav

Nabízíme
• Zázemí prosperující společnosti
• 13. plat
• Proplacené přesčasové hodiny
• Služební automobil a mobilní telefon
• Technické vybavení
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje služby v oboru technického zařízení budov, hledáme kandidáty na pozici Servisní technik chladících zařízení, klimatizace.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 8 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 2796953   Datum zveřejnění: 3.11.2016