Pracovník vývoje - Vývojář portálového řešení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Okres Prostějov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost, která vyvíjí podnikový informační systém, hledáme vhodné kandidáty do týmu na pozici Pracovník vývoje - Vývojář portálového řešení.

Náplň práce:
• Vývoj aplikací pro datové a objektové modelování
• Analyzování dílčích požadavků na vývoj systému, navrhování konkrétních řešení
• Prezentovat řešení a konzultovat je s kolegy
• Podílení se na tvorbě portálového řešení na webu pro ERP
• Objevování nových postupů.
• Přispívání ke kontinuálnímu vývoji našeho originálního vývojového prostředí (frameworku)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí stabilní české firmy, která není svázaná korporátními nešvary
• Smysluplnou a zajímavou práci na HPP
• Zajímavé platové ohodnocení odpovídající Tvým schopnostem
• Podílení se na projektu, který má uplatnění. Náš software usnadňuje chod mnoha společností v České republice i na Slovensku
• Přátelskou atmosféru skvělého týmu lidí, kteří Tě budou podporovat a motivovat v rozvoji
• Notebook i pro osobní účely
• Stravenky
• hrazenou angličtinu (aby ses domluvil na dovolené) a odborná školení
• příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
• bonusovými příspěvky – pro loajální zaměstnance
• 25 dní dovolené
• Možnost částečného Home office – dle domluvy
• Pružnou pracovní dobu
• Možnost poznávat, rozvíjet se a vědět víc
• Podporu sportovních aktivit v podobě cvičení v pracovní době. Těm, kterým to nestačí a do práce dojíždí na kole, je k dispozici kolárna a sprchy. A na odreagování je tu fotbálek

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Znalost ASP.Net a ASP.Net MVC,
• Orientaci v problematice SQL Server a JavaScript
• Spolehlivost a zodpovědnost
• Analytické, logické a tvůrčí schopnosti
• Schopnost jasně a stručně formulovat i komunikovat výstupy své práce (také písemně)
• Základy angličtiny.
• Týmového ducha
• Chuť učit se a posouvat své schopnosti
• Znalost jQuery a zkušenost s portálovými řešeními – výhodou
• Praxi v oblasti analýzy a vývoje softwaru – výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2798542  Datum zveřejnění: 3.1.2017