Linux administrátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, který zastává pozici technologického leadera v oblasti webhostingu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Linux administrátor.

Náplň práce:
• Správa, administrace a monitoring Linux serverů
• Instalace OS, testování, monitorování, zálohování a obnova systému
• Programování a vytváření skriptů
• Automatizace procesů
• Podpora technicky složitějších dotazů

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání (pozice je vhodná i pro absolventy)
• Zkušenosti se scriptováním a automatizací úkonu, dobrou znalost shellu bash
• Administrátorskou znalost GNU/Linux
• Obecné povědomí o PHP a MySQL
• Praktickou znalost TCP/IP (firewalling, routing, switching)
• Anglický jazyk – schopnost studovat dokumentaci
• Ochota učit se novým technologiím
• Schopnost práce v týmu
• Samostatný a zodpovědný přístup k práci
• Ochota držet pohotovosti (z domova)

Nabízíme:
• Příležitost podílet se na zajímavých projektech
• Zajímavé kompenzace v délce pracovní doby za pohotovosti
• Možnost prohlubování odborných znalosti OS – odborná školení, certifikace
• Osobní i profesní růst
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Práce ideálně na OSVČ, příp. zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou
• Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která zastává pozici technologického leadera v oblasti webhostingu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 8 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 2800991   Datum zveřejnění: 7.11.2016