Správce nemovitostí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• Správa autoparku, skladu, penzionu
• Správa administrativní budovy (zajištění běžného chodu budovy, organizace prací při rekonstrukci)
• Výpomoc při výstavbě malého developerského projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Práce v přátelském kolektivu
• Zajímavé mzdové ohodnocení
• Práce na plný úvazek
• Příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity po zapracování
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Koupě, prodej, pronájem a správa nemovitostí

Pro našeho klienta, společnost, která v rámci holdingu zpracovává účetní a daňovou agendu, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Správce nemovitostí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Zkušenosti s údržbou budov
• Řidičský průkaz sk. B nutností
• Zkušenosti v oblasti stavebnictví velkou výhodou
• Technická zdatnost a manuální zručnost
• Organizační schopnosti
• Samostatný a zodpovědný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2808464  Datum zveřejnění: 11.11.2016