Specialista(ka) obchodního oddělení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je členem nadnárodní skupiny SPP a je významným dodavatelem energií českým a slovenským domácnostem/firmám, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista(ka) obchodního oddělení

Náplň práce:
• Zákaznická péče a prodej v segmentu domácností a firem
• Tvorba a vedení obchodních případů s novými zákazníky
• Řešení otázek a požadavků stávajících zákazníků
• Zastupování společnosti v rámci přidělených zákazníků, cenová jednání
• Obsluha zákazníků zejména distančně – telefonická a e-mailová komunikace, v některých případech osobně v kancelářích firmy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis i s fotografií na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Spolupráci na hlavní pracovní poměr
• Stálou pracovní dobu 8:00 – 16:30
• Motivační finanční ohodnocení (základní mzda, osobní ohodnocení, prémie)
• 1 týden dovolené navíc = 5 týdnů celkem
• Bezplatné zaškolení
• Průběžné vedení a podporu (školení, informace, komunikace, apod.)
• Dlouhodobou spolupráci s možným kariérním růstem
• Stravenky v hodnotě 90 Kč
• Občerstvení na pracovišti
• Moderní prostředí kancelářského komplexu TITANIUM v centru Brna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

společnost, která je členem nadnárodní skupiny SPP a je významným dodavatelem energií českým a slovenským domácnostem/firmám

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Zájem o práci v motivujícím obchodním prostředí
• Vstřícné, příjemné a prozákaznické vystupování
• Cílevědomost, samostatnost a pracovitost
• Dlouhodobý záměr

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2822135  Datum zveřejnění: 11.1.2017