Inovativní SQL specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš chuť na sobě pracovat? Orientuješ se v OS? Ovládáš SQL, chceš se v tom zdokonalit a naučit se i něco nového? Zajímají Tě nové technologie v IT? Potom hledáme právě Tebe! 

S čím budeš pracovat (aneb s čím můžeš pomoci a co se můžeš naučit)?
Pokud máš v malíčku MS Office 2013 (Skype for business, OneDrive), budeš cenným členem týmu – a jestli se to chceš naučit, rádi Ti s tím pomohou. Pracuje se také se Sharepoint 2013, Nintex Workflow a jinými DB servery (postgreSQL, mySQL). Ovládáš alespoň jeden programovací jazyk? Super, máš výhodu. Pokud však žádný neznáš, dveře Ti to nezavře!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Ti práci pro dynamickou a inovativní společnost, která se každým dnem rozrůstá a hledá posily do IT oddělení. Budeš zodpovídat za databázové servery na platformě Microsoft, podílet se na mnoha firemních projektech, řídit spolupráci s externími dodavateli, podporovat kolegy při řešení problémů a úzce spolupracovat napříč celou firmou. Práce je do značné míry samostatná a zodpovědná. A navíc budeš mít spoustu prostoru pro seberealizaci – splň si svoje sny! Benefity ušijí přímo Tobě na míru!

Na jaké další benefity se můžeš těšit?
Grilovačky na pracovišti, stolní fotbálek a Xbox Ti zpříjemní Tvou práci stejně jako Tvůj budoucí tým! Budoucí kolegové budou vždy připraveni Ti pomoci, když si nebudeš vědět rady. A když Ty pomůžeš růst firmě, ona pomůže růst Tobě. ;-)

Pracovat budeš v Modleticích u Prahy, po nějaké době částečně v Praze.

Informace o náboru

Zaujala Tě naše nabídka? Pošli nám svůj životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

dynamická a inovativní společnost v oblasti IT

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Tebe očekáváme?
Že se orientuješ v IT - a že Tě to baví! 
Musíš se vyznat v T-SQL. Pokud navíc zvládáš administraci SQL serveru a serveru na MS platformě, je to super. A jestli s tím ještě nemáš velké zkušenosti, rádi Tě vše naučí - IT školení na špičkové úrovni jsou samozřejmostí! Budeš mít kolegy v zahraničí, takže očekáváme alespoň základní úroveň angličtiny pro písemnou komunikaci. Uvítáme řidičský průkaz.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 8 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2824060   Datum zveřejnění: 23.11.2016