Mechanik nákladních vozidel

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou společnost, která se zabývá nákupem a prodejem nákladních vozidel DAF, prodejem náhradních dílů a plným servisem těchto vozidel, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Mechanik nákladních vozidel.

Náplň práce:
• provádění oprav nákladních motorových a přípojných vozidel dle stanovených pracovních a technologických postupů
• běžná údržba nákladních motorových a přípojných vozidel
• diagnostika poruch a závad

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• příjemné pracovní prostředí
• odborná školení dle standardů společnosti
• práci na HPP, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• zkušební dobu 3 měsíce
• příspěvek na stravování
• motivační mzdové ohodnocení závislé na dosažených výsledcích
• místo výkonu práce: Jeřmanice nebo Ústí nad Labem
• termín nástupu: Ihned

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář, popř. opravář zemědělských strojů
• manuální zručnost, technická zdatnost
• aktivní přístup k práci
• samostatnost, spolehlivost, schopnost odvádět kvalitní práci
• řidičský průkaz skupiny B podmínkou
• řidičský průkaz skupiny C výhodou
• praxe v oboru autoopravárenství výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2829964  Datum zveřejnění: 3.1.2017