Webmaster / projektový koordinátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pojďte se podílet na výrobě, rozvoji a propagaci webů zákazníků i interních projektů.
Pro našeho klienta, společnost, která se působí v oblasti software, datových služeb a reklamy hledáme vhodné kandidáty na pozici Webmaster / projektový koordinátor.

Náplň práce:
Starost o weby (obsah, grafické úpravy, optimalizace atd.)
Běžná komunikace s klienty
Rozdělování přidělených úkolů v rámci týmu
Testování a rozvoj našich produktů a služeb
Školení zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Stabilní práci formou hlavního pracovního poměru - vhodné i pro absolventy VŠ
Práci na zajímavých projektech a se zajímavými klienty (viz. naše reference)
Dobré platové ohodnocení a prémie z realizovaných projektů
Práci v příjemném kolektivu a neformálním prostředí
Rozvoj znalostí v oblasti, webdesignu, komunikace na Internetu a eMarketingu
Vzdělávání a školení
Osobní benefit
Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti software, datových služeb a reklamy hledáme vhodné kandidáty na pozici Webmaster / projektový koordinátor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Nadšení pro práci s weby a komunikace na Internetu
Radost práce s lidmi, vstřícnost a komunikativnost
Dobré technické znalosti HTML, práce s Phostoshopem (či obdobným), základy CSS, základy SEO
Perfektní komunikační dovednosti (gramatika, stylizace)
Znalost SEM - Google Adwords (dle potřeby doplníme školení)
Výborná znalost české gramatiky a schopnost napsat text (např. návod)
Angličtinu na komunikativní úrovni
Chuť učit se a vrhnout se na nové věci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2835210  Datum zveřejnění: 3.1.2017