Výrobní operátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Obsluha strojního zařízení
• Práce na varnách (příprava suroviny pro výrobu)
• Seřizování strojů (výrobních linek) dle výrobních specifikací
• Dodržování výkonových a kvalitativních norem
• Správné vyplňování výrobní dokumentace
• Pravidelné kontroly hotových výrobků dle zkušebního plánu, vizuálních pomůcek a instrukcí
• Dodržování pracovní a technologické kázně

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadujeme:
• SOU/SŠ potravinářského nebo technického směru – výhodou
• Ochotu pracovat ve 12 hod. směnném modelu (ranní/noční)
• Flexibilitu pro 3 - směnný nebo nepřetržitý provoz (8 hod i 12-ti hod pracovní směny)
• Zodpovědnost, pečlivost a vysoké pracovní nasazení
• Manuální zručnost
• Vhodné i pro absolventy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Pro našeho klienta, společnost, která je jednou z největších výrobců cukrovinek v České republice, patřící do nadnárodní skupiny, se sídlem ve Finsku, hledáme vhodného kandidáta na pozici Výrobní operátor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nabízíme:
• Motivující pracovní a finanční podmínky
• Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti
• Příplatky za víkendy, svátky, noční služby
• Přeplácení přesčasů
• Pravidelné odborné školení
• Příležitost k profesnímu růstu a odborně přínosné praxi
• Práci v přátelském kolektivu
• Odměny za zlepšovací návrhy
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Týden dovolené navíc
• Závodní stravování
• Měsíční bezplatný příděl cukrovinek
• Nástup dohodou, možno ihned
• Místo výkonu práce: Rohatec u Hodonína

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2837029  Datum zveřejnění: 3.1.2017