Embedded C developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním českým poskytovatelem mobilních řešení a nabízí služby v oblasti zakázkového vývoje mobilních aplikací, mobilních a responzivních webů, webových aplikací a aplikací pro Facebook, hledáme kolegu na pozici Embedded C developer

Náplň práce:
• práce na vytváření firmwaru a řešení komunikace mezi HW prvky
• zastřešení technické komunikace (přenos dat) mezi mobilním zařízením a HW prvky
• více informací rádi poskytneme na osobním setkání

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• příjemné pracovní prostředí v Holešovicích či home office s občasným dojezdem do Brna (cca 1x týdně)
• práce na zajímavém projektu pro nadnárodní firmu
• velmi zajímavé platové ohodnocení
• možnost dlouhodobé spolupráce

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která je předním českým poskytovatelem mobilních řešení a nabízí služby v oblasti zakázkového vývoje mobilních aplikací, mobilních a responzivních webů, webových aplikací a aplikací pro Facebook.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• zkušenosti s vývojem v Embedded C a debugováním embedded projektů a vývojem pro RTOS ThreadX
• zkušenost s používáním IDE typu Atmel Studio, Simplicity Studio, E2 Studio nebo Visual Studio pro embedded vývoj
• zkušenost s používáním s kolaborativních verzovacích systémů (GIT, Subversion)

Velkou výhodou:
• znalost architektury ARM SAM 7 (nebo obdobné, třeba o generaci starší)
• znalost architektury ARM R4 (například TI TMS570)
• praktická zkušenost s protokoly HART, MODBUS, SecureMODBUS
• ukázka vlastního MISRA C 2012 compliant kódu
• zkušenosti se spoluprací s HW vývojovým týmem / testováním prototypů (reference)
• zkušenosti s generováním dokumentace pomocí DoxyGen (ukázka výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2837268  Datum zveřejnění: 3.1.2017