Fakturant/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá velkoobchodem, výrobou strojů a zařízení pro využití mechanické energie, povrchovou úpravou a svařováním kovů a dalších materiálů, hledáme kandidáta na pozici fakturantky.

Náplň práce:
• Fakturace zákazníkům
• Zadávání účetních dokladů a jejich oprava
• Zadávání plateb v ERP a e-banking
• Příprava měsíčních výkazů
• Zpracování podkladů pro mzdy
• Drobná administrativa, reporty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí stabilní švýcarské společnosti
• Stravenky
• Penzijní připojištění
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Min. středoškolské vzdělání
• Dobrá znalost NJ mluvenou i psanou formou – komunikace v rámci společnosti
• Znalost AJ výhodou
• Zkušenosti s fakturací a administrativní činností
• Zkušenost z výrobní společnosti výhodou
• PC znalost (MS Office)
• Znalost programu Navision výhodou
• Dlouhodobou spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2840325  Datum zveřejnění: 3.1.2017