Servisní technik šroubovacích automatů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dceřinou společnost významného německého výrobce strojů a zařízení pro automatizaci montáže a především šroubovacích automatů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik šroubovacích automatů.

Náplň práce:
• - Servis strojů Weber (instalace strojů, údržba, školení, opravy, asistence výroby) u zákazníků v regionech Česko, Slovensko, Maďarsko a Polsko, příp. i v jiných zemích
• Vypracovávání nabídek na servisní výjezdy a dodávky náhradních dílů
• Dokumentace servisních zásahů, zpracovávání servisních zpráv
• Spolupráce při skladové evidenci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Dlouhodobé školení v mateřské společnosti v Německu
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Osobní automobil i k soukromému použití, notebook, mobil
• 5 týdnů dovolené
• 13. plat
• Roční odměna dle výkonů a zisku firmy
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Zázemí tradiční německé firmy s dlouholetou tradicí
• Diety u výjezdů, u zahraničních cest i kapesné
• Nástup: dohodou

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobce strojů a zařízení pro automatizaci montáže a především šroubovacích automatů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Vyučení v oboru Průmyslový mechanik nebo v příbuzném oboru
• Dodatečné vzdělání – elektronik nebo PLC programátor – výhodou
• Zkušenosti v oblasti automatizace montáže - výhodou
• Znalost německého jazyka slovem a písmem na komunikativní úrovni, angličtina – výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B
• Časovou flexibilitu
• Ochotu pravidelně cestovat
• Znalost práce s PC - Windows, Outlook, MS Word, MS Excel, Internet
• Samostatnost, vysoké pracovní nasazení, komunikační schopnosti
• Bydliště – celá ČR (okolí Brna výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2841979  Datum zveřejnění: 3.1.2017