Účetní – vhodné pro absolventy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

• Samostatná činnost zahrnující fakturace, měsíční předpis plateb, SIPO, účtování výpisů z běžných a úvěrových účtů
• Archivační procesy
• Realizace tiskových sestav, dle požadavků samostatné účetní
• komunikace s klienty
• Aktivní práce na PC (uživatelská úroveň)
• Podávání návrhů na zlepšení firemního software
• Další vzdělávání, školení a zvyšování kvalifikace v oboru
• Další účetní činnosti pod vedením samostatné účetní

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Stabilní práci v přátelském kolektivu, výbornou dopravní dostupnost (metro)
• Možnost profesního růstu
• Možnost podílet se na zjednodušení pracovních postupů
• Pondělí až čtvrtek je podmínkou přítomnost na pracovišti, v pátek je možnost home office
• Pravidelné teamové akce
• Tolerance přiměřeného použití služebního telefonu i PC pro soukromé účely
• Stravenky
• Místo výkonu: Praha

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, společnost zajišťující kompletní správu nemovitostí, vedení administrativy a privatizaci objektů, hledáme kandidáta na pozici Účetní – vhodné pro absolventy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

• Vzdělání ekonomického oboru (SŠ, VŠ), základní znalost účtování
• Práce na PC – nutná znalost Microsoft Office
• Zodpovědnost, pečlivost, pozitivní přístup k práci
• Výborná znalost českého jazyka
• Klientsky orientovaný přístup
• Analytické myšlení, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2844102  Datum zveřejnění: 18.1.2017