Manažer Importu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co je náplní práce:
• zajištění nákupu určených skupin výrobků ze zahraničí
• vedení obchodních jednání, korespondence s dodavateli
• návrh, příprava a realizace obchodních plánů
• zodpovědnost za prémiové značky společnosti
• správa budgetů
• pravidelný reporting

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžeme nabídnout:
• platové ohodnocení odpovídající pozici a motivující čtvrtletní finanční ohodnocení
• mobil i pro soukromé účely
• jazykové vzdělávání
• stravenky, příspěvek na sport a relaxaci
• firemní školení
• životní pojištění
• sleva na nákup našich produktů
• nástup možný ihned
• místo výkonu: Praha 4

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, potravinářskou společnost zabývající se dovozem, výrobou a distribucí značkových potravin divize zahraničních značek, hledáme vhodného kandidáta na pozici manažera Importu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme:
• SŠ/VŠ vzdělání (marketing, ekonomie výhodou)
• praxe v FMCG min. 2 roky
• aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost dalšího jazyka výhodou
• PC (MS office)
• analytické schopnosti
• pečlivost, spolehlivost, samostatnost
• organizační schopnosti
• řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2845733  Datum zveřejnění: 3.1.2017