Pracovník zákaznického oddělení a technické podpory

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Za co budete zodpovědný/á:
• zpracování objednávek od zákazníků
• komunikace se zákazníky, výrobou a centrálou společnosti v Polsku
• technické poradenství zákazníkům
• řešení oprav a reklamací ze strany zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám na pozici nabízíme?
• zajímavou práci v úspěšné, pozitivně řízené společnosti
• přátelský, mladý a dynamický tým
• zaškolení a možnost dalšího odborného růstu
• účast na školeních v zahraničí (Polsko, Francie)
• mezinárodní kontakty a spolupráci v rámci globální firmy
• zaměstnanecké benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, kurzy AJ, občerstvení na pracovišti, sick days, odměny a roční bonusy
• pracoviště Praha – Stodůlky
• nástup možný ihned nebo dle dohody
• zaměstnání na HPP

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Baví Vás komunikace se zákazníky? Udržujete rádi stávající kontakty? Rádi řešíte zapeklité případy a jejich plnění je pro Vás výzvou? Baví Vás častá komunikace s lidmi? Pokud ano, potom hledáme právě Vás!
Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ A TECHNICKÉ PODPORY v Praze z důvodu rozšíření týmu. Jedná se o úspěšnou mezinárodní společnost s přátelskou firemní kulturou zabývající se výrobou pohonů pro vjezdové brány, garážová vrata, žaluzie, interiérové stínění a další.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl/a splňovat?
• min. SŠ vzdělání technického zaměření
• vyhláška č. 50/1978 Sb. výhodou
• řidičský průkaz skupiny B
• příjemné vystupování, pro-klientský přístup
• angličtina na mírně pokročilé úrovni, především písmem
• velmi dobrá znalost MS Office
• pečlivost, spolehlivost, samostatnost, pozitivní přístup
• schopnost převzít zodpovědnost
• praxe na obdobné pozici min. 1 rok

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2845748  Datum zveřejnění: 8.12.2016