Obchodní zástupce - lesní technika

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem a servisem lesní techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce - lesní technika

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
• komunikativnost a příjemné vystupování
• kreativní myšlení a chuť obchodovat
• umění jednat se zákazníkem
• loajálnost
• AJ na komunikativní úrovni
• řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat

Náplň práce:
• péče o stávající klienty
• vyhledávání nových zákazníků
• uzavíraní obchodních smluv
• komunikace s finským dodavatelem

Nabízíme:
• práci na HPP v zavedené solidní společnosti
• motivující finanční ohodnocení - základní mzda + výkonnostní odměny dle dosažených výsledků
• možnost kariérního i odborného růstu
• příjemné pracovní prostředí – nové kanceláře
• příspěvek na stravování
• mobilní telefon, notebook, služební automobil
• možnost homeoffice po zapracování
• školení v zahraničí
• 4 týdny dovolené

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která se zabývá prodejem a servisem lesní techniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2849166  Datum zveřejnění: 3.1.2017