Samostatný/á Mzdový/á účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Kompletní zpracování mezd zaměstnanců na svěřeném úseku
• Realizace mzdové agendy společnosti na základě platné legislativy ČR
• Zodpovědnost za zpracování uzávěrky mezd
• Práce v programu Helios Green
• Kontrola úplnosti dokumentace
• Jednání s institucemi (SSZ, FÚ, ZP, ČSÚ, apod.)
• Vedení personální agendy
• Odhlášky, přihlášky zaměstnanců na pojišťovny a správy sociálního zabezpečení
• Zpracování ELDP
• Roční zúčtování daně
• Reporting, analýzy z oblasti mezd a správa přehledů o mzdách
• Poskytování poradenství v oblasti mezd, pracovních úrazů, mzdového systému, zaměstnávání cizinců apod.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zaučení
• Týden dovolené navíc
• Zajímavou práci
• Podporu v profesním a osobním růstu
• Zajímavé pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti
• Výuku AJ
• Stravenky, příspěvky na životní a penzijní pojištění
• Odpovídající motivační finanční ohodnocení
• Očekávaný termín nástupu: březen – duben / 2017
• Místo výkonu práce: Praha 4 – Krč (u stanice metra Kačerov)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi největší výrobce transportbetonu na českém i slovenském trhu, hledáme vhodného kandidáta pro zajímavou práci na pozici Samostatný/á Mzdový/á účetní.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• Praxi minimálně 5 let praxi na obdobné pozici
• Aktuální znalost mzdové legislativy a pracovně právních předpisů
• Znalost programu Helios Green velkou výhodou
• MS Office (zejména MS Excel) na pokročilé úrovni
• Zkušenosti se zaměstnáváním cizinců vítány
• Přesnost v číslech
• Zkušenosti ve stavebnictví výhodou
• Pečlivost, trpělivost, loajalita, flexibilita, schopnost zachovávat mlčenlivost, odpovědnost, samostatnost
• Pasivní znalost Aj

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2853131  Datum zveřejnění: 3.1.2017