Software analytik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na zkoušení, osvědčování a kontrolu Loterií a podobných her, hledáme vhodné kandidáty na pozici Software Analytik.

Hledáme šikovné absolventy i zkušené kandidáty. Pokud máte zájem pracovat v zajímavém a dynamickém odvětví, pak Vám tato pozice může mnoho nabídnout.

Úspěšným kandidátům nabízíme:
• plat 40 – 60 000 Kč,
• bonusy, prémie za dobře odvedenou práci,
• auto i pro soukromé účely,
• možnost občasné práce z domova,
• možnost napracovat si hodiny,
• stravenky,
• mobilní telefon,
• notebook,
• účast na zahraničních konferencích, výstavách a veletrzích,
• hrazené vzdělávání a školení,
• zdravotní volno.

Místo výkonu práce: Praha 9

Náplň práce:
• testování a analýza software v herním průmyslu (internetová kasina, online terminály, virtuální herní prostředí),
• neustálé sebevzdělávání a pracování na zlepšení svých IT dovedností.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která se zaměřuje na zkoušení, osvědčování a kontrolu Loterií a podobných her.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vhodný kandidát musí zvládat:
• práci s Linuxem + basic administraci,
• práci s Windows + basic administraci,
• čist a analyzovat cizí zdrojové kódy minimálně v jazycích Java a C++.

Velkou výhodou:
• znalost virtualizačních prostředí, ideálně také Cloud,
• Microsoft Office Word, Excel (formátovaní textu, sestavování reportů, výpočetní vzorce, základní úpravy dat),
• jazyk C, Python, PHP, HTML5 + CSS,
• Flash, Javascript, C#, Assembler,
• znalost síťových protokolů, síťové bezpečnosti, VPN, šifrované spojení apod.,
• komunikativní znalost AJ (znalost technických termínů z oblasti SW, HW, operační systémy, elektronika),
• řidičský průkaz skupiny B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2858019  Datum zveřejnění: 3.1.2017