Právník referátu právních služeb

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• Výkon komplexních právních činností v jednotlivých oborech státní správy nebo samosprávy, včetně zastupování veřejných zájmů v soudních sporech
• Podíl na přípravě obecně závazných vyhlášek hl.m. Prahy
• Zajišťování podání žalob, případných opravných prostředků, samostatné a kvalifikované zastupování městské části vůči jiným subjektům, zejména soudům
• Vypracovávání návrhů smluv a odborných stanovisek k návrhům smluv
• Podíl na úpravě či přípravě stěžejních dokumentů, týkajících se městské části či úřadu městské části
• Zpracovávání interních předpisů, směrnic, metodických pokynů
• Zpracovávání odborných stanovisek pro zastupitelstvo a radu městské části, odbory úřadu městské části a zřízené organizace
• Poskytování konzultací v právních záležitostech týkajících se soukromého práva

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• 5 týdnů dovolené
• Stravování - možnost stravování v závodní jídelně
• Možnost absolvování odborných seminářů a školení
• Místo výkonu práce – Praha
• Platové zařazení: třída 11

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právnické činnosti

Pro našeho klienta, státní instituci, která se zabývá majetkoprávní činností, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Právník referátu právních služeb

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Vysokoškolské vzdělání (Právnická fakulta)
• Praxe v oboru výhodou
• Znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
• Znalost občanského práva hmotného a procesního
• Znalost správního řádu a exekucí
• Zkušenosti s legislativní prací
• Organizační a komunikační schopnosti
• Přesnost, spolehlivost, odolnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2869452  Datum zveřejnění: 1.1.2017