Obchodní zástupce v oblasti vysoušení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• zodpovědnost za vlastní obchodní výsledky a výsledek celého týmu
• akvizice nových zákazníků
• zajištění péče o stávající zákazníky
• sledování konkurence a vývoje trhu
• pravidelný reporting

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadujeme:

• min. 3 roky zkušeností na pozici obchodní zástupce
• praxe v oboru stavebnictví (nebo jiném technickém směru) - výhodou
• min. SŠ vzdělání s maturitou
• základní komunikativní znalost německého jazyka (komunikace s vedením firmy)
• ŘP skupiny B (praxe v řízení, min 3 let)
• znalost MS office - Word, Excel, PowerPoint
• čistý trestní rejstřík
• týmový hráč
• samostatnost a vysoká míra zodpovědnosti
• vysoké pracovní nasazení s orientací na výsledek
• výborné komunikační a vyjednávací schopnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta, společnost, která je jednou z předních firem s dlouholetou tradicí zajišťující služby v oblasti vysoušení a sanací po vodovodních haváriích a temperace staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce v oblasti vysoušení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nabízíme:

• práci na HPP v úspěšné a zavedené společnosti
• zajímavé platové ohodnocení (základní mzda + osobní ohodnocení + roční bonusy)
• telefon, notebook, automobil i pro soukromé účely
• marketingovou i obchodní podporu, detailní zaškolení
• Nástup možný ihned, případně dohodou
• Místo výkonu práce: Praha

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2869510  Datum zveřejnění: 1.1.2017