Kuchař - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Pardubický kraj, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• příprava pokrmů dle platných kalkulací a zajištění jejich následného chlazení
• dodržování technologických a hygienických předpisů
• znalost mezinárodní kuchyně a dietní kuchyně vítána

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• zázemí velké mezinárodní společnosti
• získání zkušeností z oblasti leteckého cateringu
• po roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění
• při vzájemné spokojenosti smlouva na dobu neurčitou
• práci v atraktivním prostředí Letiště Václava Havla – Praha
• možnost příspěvku na bydlení v případě dojezdové vzdálenosti minimálně 80 km od bydliště do zaměstnání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby zásobování palubního bufetu letadla, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Kuchař – Praha.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• SOU vzdělání, obor kuchař podmínkou
• ochota pracovat ve směnném provozu (krátký/dlouhý týden)
• samostatnost, zodpovědnost
• zdravotní průkaz v potravinářství
• trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2872569  Datum zveřejnění: 3.1.2017