Technolog / Technik industrializace

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Jablonec nad Nisou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• úpravy technologické dokumentace: technologie a procesů s ohledem na zlepšení kvality výrobků při nových projektech
• tvorba technologických postupů
• zajištění prototypové výroby z procesního hlediska
• snižování nákladů výroby, hledání úspor, neustálé zlepšování výrobních procesů společnosti
• opravy systémových chyb, kontrola výrobních i nevýrobních procesů
• implementace automatizace v procesu přípravy nových projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• zaškolení na pozici i v zahraničních závodech
• spolupráci v mezinárodním týmu
• odborná školení a profesní růst, prostor pro seberealizaci
• práci v příjemném kolektivu
• firemní akce pro zaměstnance
• příspěvky na stravování a penzijní připojištění, na očkování a vitamíny
• bonusy vyplácené na základě hospodářských výsledků firmy
• Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta, producenta speciálních upínacích prvků pro automobilový průmysl se zaměřením na výrobu a vývoj vstřikovaných plastových dílů, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Technolog / Technik industrializace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Vzdělání technického směru
• orientaci v technické dokumentaci
• znalost procesu vstřikování plastů
• znalost AJ na úrovni min. B1
• praxi ve výrobní společnosti
• samostatnost, přesnost, pozitivní myšlení, analytické schopnosti, ochotu cestovat
• praxe v automotive výhodou
• znalost programování PLC Siemens a programování robotů (ABB , KUKA) výhodou
• základní znalost CAD výhodou
• znalost SAP výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2872893  Datum zveřejnění: 4.1.2017