Java Vývojář - Team Leader

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• Určování komponent řešení, dohled nad rozvojem těchto komponent
• Rozvoj a poskytování celkového řešení (přizpůsobení a rozšíření standardního řešení a individuálního softwaru), s komplexními úkoly ve sjednané kvalitě (funkční objem, termín, náklady)
• Podpora interní integrace, i v prostředí zákazníka
• Pravidelné a organizační kontroly
• Sledování procesu vývoje
• Implementace komponent řešení podle stanovených specifikací
• Řešení funkčního rozsahu a kvality vyspělých komponent

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Práci na zajímavých projektech
• Důkladné proškolení
• Možnost vycestovat do zahraničí
• Získání neocenitelných technických know how, které na trhu nejsou samozřejmostí
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Místo výkonu práce: Plzeň

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta, německou společnost zabývající se vývojem SW pro bankomaty a platební terminály v ČR i zahraničí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Java Vývojář - Team Leader.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Znalost programování v Java
• Praxi v programování ideálně 3 roky a více
• Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, orientace na cíl, schopnost pracovat v týmu
• Ochotu cestovat jak po ČR, tak do zahraničí
• Základní znalost JSP / HTML / XML, základní znalost práce s Oracle DB / SQL
• Pokročilou znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
• Výhodou: Základní znalost a orientace v C++

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2874782  Datum zveřejnění: 4.1.2017