Elektromechanik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na kvalitní plnobarevný plochý i rotační tisk, a kompletní služby v oblasti knihařského zpracování, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromechanik.
Náplň práce:
• Údržba a servis moderních tiskových strojů a knihařských linek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práci v mladém pracovním kolektivu
• Pracovní smlouva na dobu neurčitou
• Odborné vzdělávání, možnost pracovního růstu
• Pozice je vhodná i pro absolventy
• Zajímavé firemní benefity
• Místo výkonu práce: Zlín

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Vzdělání v oboru elektro (slaboproud)
• Znalost měřící a řídící techniky
• Vyhláška č. 50/78 § 6
• Praxe v oboru výhodou
• ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2874978  Datum zveřejnění: 4.1.2017