Asistent/Asistentka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
administrativní podpora jednatelky společnosti
administrativní podpora celého týmu
příprava podkladů pro zpracování mezd
příprava podkladů pro účetnictví
reporting, kompletace vstupů a výstupů
komunikace a vyřizování pojistných událostí s pojišťovnami
zajišťování obchodní dokumentace (manuály, přepravní listy...)
komunikace s řidiči MKD (proúčtování jejich dokladu, pokladna, ...)
plnění ad-hoc úkolů dle potřeb společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
práce na HPP ve stabilní společnosti
velmi zajímavou a různorodou pracovní náplň u progresivního zaměstnavatele
příjemné pracovní prostřední v menším, mladém a dynamickém kolektivu
možnost seberealizace
dobré finanční ohodnocení (v závislosti na daných zkušenostech),
firemní benefity (stravenky, mobilní telefon) + odměny
místo pracoviště: Praha - Letiště, cargo zóna
nástup: ihned

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

společnost, která se zabývá mezinárodní kamionovou přepravou zboží renomovaných leteckých společností

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
minimálně středoškolské vzdělání
schopnost pracovat samostatně
dobrá znalost AJ (slovem i písmem)
dobrá znalost MS Office
velká pečlivost při plnění daných úkolů
logické myšlení, zodpovědnost
dobré komunikativní schopnosti
řidičský průkaz skupiny B, schopnost řídit služební vůz
zkušenosti na asistentské pozici výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2876880  Datum zveřejnění: 3.3.2017